Ελπιζω να μην περοιμενετε απαντηαση απο μενα φυσικα ε..... Εγω δεν καταλαβα καλα καλα ....για τι μιλατε. Λοιπον παιδια, επειδη τελικα ειμαι...πολυ καλος μονο στις μετρησεις, σας λεγω και τουτο: Τις τελευταιες μερες η αντισταση δουλευει συνεχεια και παρ ολα αυτα που γραψαμε ( καλη μονωση, οχι καταναλωση ΖΝΧ, καλες θερμοκρασιες εξω κτλ ), το μποιλερ ειχε 49-51, στο σημειο 6 μρτα την τριοδη 39-40 και επανω στο συλλεκτη 30-31 . Μαλιστα προχτες αναψα ολη νυχτα το κλιματιστικο και πηγε στους 23 στο σαλονι για να βγαλω τρια κυκλωματα απο το φορτιο της ενδοδαπεδιας. Παλι τιποτε. ΣΗΜΕΡΑ λοιπον...ειχε ηλιο και ανεβασε το μποιλερ στους 57-58. Ανεβηκε λοιπον και στο σημειο 6 στους 42-43 και στο συλλεκτη πηγε 34. Αρα ειναι αυτο που εγραψε και ο Pirate οτι το νερο καπου γυριζει και κρυωνει στο γυρισμα.
Ακομα, πειτε μου σας παρακαλω που να βρω αυτο το κιτρινο στην τριοδη; Να βγαλω το κοκκινο χερουλι; Στο μεταξυ την εστρεψα 180 μοιρες που ειπε καποιος φιλος αλλα παλι τιποτε. Πιστευω οτι οσο εχει κατω απο την τριοδη, εχει και πανω. Ετσι πιστευω βαζοντας το χερι....