Τι να πω τώρα?Αυτό το φόρουμ είναι θησαυρός..Και είναι θησαυρός, επειδή πολλοί εδώ μέσα αφιέρωσαν κάτι περισσότερο από απλά τον χρόνο τους..
Και αυτό που μου άρεσε είναι ότι έχει αρχές το συγκεκριμένο φόρουμ..Δεν αναλώθηκε σε πεζότητες..Και όταν λέω πεζότητες, μιλάω για την έλλειψη πραγμάτων όπως πχ. αναφέρονται εδώ..

Δείτε το παρακαλώ..
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=S5nth5jlCP0

Από εκεί και μετά, απλά θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά με τα οποία μιλήσαμε, φάγαμε και σε μια ταβέρνα, με αποδέχτηκαν και πολλές φορές οδήγησαν και την επαγγελματική μου καριέρα σε μονοπάτια επιτυχίας, την οποία δεν ξέρω αν θα είχα χωρίς αυτούς.

Για να μην παρεξηγηθώ, δεν είμαι κανένας που κλείνει θεατρικά καμία αυλαία, απλά στην συγκεκριμένη φάση της ζωής μου, έφυγα εξωτερικό και μου παρουσιάστηκε μια ευκαιρία, ξεκινώντας στην Bosch Thermotechnology/Buderus σε ένα αντικείμενο πρόκληση για μένα. Θα επικεντρωθούμε σε αυτό και ελπίζω να πάει καλά και βλέπουμε..

Παιδιά, ειλικρινά θέλω να σας ευχαριστήσω πάρα πολύ για όσα μου έχετε δώσει και ελπίζω στο ελάχιστο να ανταπέδωσα και εγώ κάτι..

Εύχομαι αυτοβελτίωση σε όλους και ότι καλύτερο πραγματικά..
Η αλλαγή είναι μέσα μας.

ΥΓ..Τώρα που το ξαναδιαβάζω, μοιάζει λίγο με αυλαία, αλλά δεν γαμιέται..Να είμαστε καλά..