Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων 21 μέχρι 27 από 27

Θέμα: Έκδοση Φύλλου Ελέγχου

  1. #21
    Σπουδαίο μέλος Dimitris75's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2008
    Θέση
    Pireas, , Greece.
    Ιδιότητα:
    Μηχανολόγος Μηχ. - Έμπορος
    Απαντήσεις
    322

    Ηλεκτρονικό κατάστημα ειδών θέρμανσης και κλιματισμού

    Η εξαίρεση όμως ποτέ δέν αποτελεί τον κανόνα.

  2. #22
    Διαχειριστής dimis's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2002
    Θέση
    Δήμος Βόλβης Ν. Θεσσαλονίκης
    Ιδιότητα:
    Υδραυλικός
    Απαντήσεις
    1,200
    quote:Originally posted by Dimitris75

    Η εξαίρεση όμως ποτέ δέν αποτελεί τον κανόνα.
    Σωστά

    http://levitostasia.net

  3. #23
    Νέο μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2008
    Θέση
    Thessaloniki, , Greece.
    Ιδιότητα:
    Απαντήσεις
    1
    Μήπως κάποιος συνάδελφος θα μπορούσε να στείλει πρότυπο φύλλου ελέγχου ???
    Θα με βοηθούσε αφάνταστα !!!
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων ¨)

  4. #24
    Νέο μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2009
    Θέση
    Thessaloniki, , Greece.
    Ιδιότητα:
    Απαντήσεις
    2
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΔΕ ΛΕΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΟΜΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ. ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΘΕΛΟΥΝ ΑΔΕΙΟΥΧΟΥΣ ΛΕΕΙ ΚΑΥΣΤΗΡΑΤΖΗΔΕς. ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ. ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ. ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΖΗΤΑΝΕ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ Η ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΕ ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ Η ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΝΣΥΜΑ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ. ΩΡΑΙΟ ΠΤΥΧΙΟ.

    <h5>Ότι πει ο Peris...</h5>

  5. #25
    Νέο μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2009
    Θέση
    Thessaloniki, , Greece.
    Ιδιότητα:
    Απαντήσεις
    2
    ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΡΧΟΙΠΙΜΕΝΑΣ ΡΕ PERI. ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ ΖΩΩΝ ΣΤΟ CITI NAI

    <h5>Ότι πει ο Peris...</h5>

  6. #26
    Εξέχον μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Dec 2007
    Θέση
    ATHENS
    Ιδιότητα:
    Απαντήσεις
    3,381
    Πάντα αισθάνομαι χαρά όταν καλωσορίζω κάποιον στο forum.
    Σήμερα εις διπλούν ασφαλώς.
    Αν μάλιστα το "tsopanos" αντιστοιχεί στον φίλο Αχιλλέα όπως υποψιάζομαι τότε ίσως πλησιάζει ο καιρός να ψήσουμε το αρνί που έχουμε ως διακαή πόθο στα μισά της διαδρομής του Α1 Ε75.

    Απόστολε δεν βρήκα e-mail επικοινωνίας ούτε στο προφίλ σου ούτε στην ιστοσελίδα σου. Παραπάνω ο burneman έχει ποστάρει την Κοινή Υπουργική Απόφαση η οποία στις τελευταίες σελίδες περιέχει το φύλλο ελέγχου που προβλέπει ο νομοθέτης. Αυτό που έχω και μπορώ να σου στείλω είναι λίγο πιο προσεγμένο εμφανισιακά τίποτε περισσότερο.

    Αχιλλέα δεν μας νοιάζει αν έχεις μπάρμπα στην Κορώνη ( Περικλής ). Γι΄αυτό στην συνέχεια φρόντισε να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες.
    Διάβασε την Παράκληση....
    Σε αυτό που ρωτάς υπάρχει το ουσιαστικό και το τυπικό του θέματος.
    Για το ουσιαστικό κομμάτι, για έναν άνθρωπο όπως εσύ με ένα φορτηγό εργαλεία και με την εμπειρία που έχεις δεν υπάρχει καμία άδεια στον πλανήτη ολάκερο που να μου προσθέτει κάτι σε όσα ήδη γνωρίζω για σένα.
    Λυπάμαι που δεν μπορώ να πω το ίδιο για τον φίλο σου. Ο λόγος είναι ότι δεν νιώθω την ανάγκη κάποιου για να χαλάσω τον καυστήρα μου. Αυτό το καταφέρνω μόνος μου μια χαρά.
    Για το τυπικό όμως σκέλος της ερώτησης στο topic ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. υπάρχουν τα δικαιώματα όλων.

    Κώστας.

  7. #27
    Διαχειριστής
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2007
    Θέση
    Thessaloniki, , Greece.
    Ιδιότητα:
    Απαντήσεις
    3,103

    Ηλεκτρονικό κατάστημα ειδών θέρμανσης και κλιματισμού

    Καλώς τον και ας άργησε. Βλέπεις γιατί είσαι τσοπάνος? Γιατί δεν διαβάζεις τις οδηγίες!
    Αχιλλέα, δες το και εσύ, εγώ νομίζω ότι έκανα λάθος με αυτό που λέγαμε μαζί. Άδεια ηλεκτρολόγου θέλει βασικά έτσι κατάλαβα, και ας με διορθώσει κάποιος... αν τολμήσει
    Τώρα όσον αφορά το πρακτικό και το πραγματικό του θέματος, υπενθυμίζω ότι πχ εγώ ή όποιος έχει άδεια από το ανάπτυξης-βιομηχανίας, με πτυχίο πολυτεχνείου, έχει όλες μα όλες τις άδειες, χωρίς ίσως να μπορεί να ξεχωρίσει τη διαφορά μεταξύ ενός τσαλαπετεινού και ενός ρακόρ.
    http://www.teiser.gr/diasyndesi/file....%20511_77.pdf τα σχετικά με την άδεια ηλεκτρολόγου.
    Υπάρχει πάντα και η περίπτωση του χθεσινού περισπούδαστου συντηρητή που είχε αφήσει το φύλλο ελέγχου σφραγισμένο κλπ που ΚΑΙ λάθος ισχύ λέβητα έγραφε ΚΑΙ τον είχε "ρυθμίσει" στου 55 βαθμούς. Τι να πει κανείς...
    Κάποιοι άλλοι τώρα εδώ μέσα, που εξαπολύουν κατευθυνόμενα πυρά προς εμάς, να ξέρουν ότι σύντομα θα έρθει το πλήρωμα του χρόνου και ας μην ξεχνούν ότι έχουμε και την δυνατότητα να "μπούμε" με το όνομά τους και να γράψουμε διάφορα πράγματα στο φόρουμ Από συγνώμες μέχρι....

    12:00 καφές. Τελείωνε.

    Περικλής
    Εάν δεν ξέρεις εσύ, ξέρει κάποιος άλλος...

Δικαιώματα απάντησης

  • You may not post new threads
  • ΔΕΝ έχετε το δικαίωμα απάντησης
  • You may not post attachments
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστειτε τις απαντησεις σας
  •  
  • BB code is Ανοικτό
  • Smilies are Ανοικτό
  • [IMG] code is Ανοικτό
  • [VIDEO] code is Κλειστό
  • HTML code is Ανοικτό