Καλησπερα.Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο μερος αλλα ειμαι απελπισμενη.Δυο χρονια τωρα στο σπιτι δεν ειχαμε προβλημα.Εδω κι ενα μηνα το ντουλαπι του νεροχυτη μυριζει.δε μυριζει αποχετευση μυριζει μουχλα.ηρθε υδραυλικος,δεν υπαρχει διαρροη.μου ειπε να βγαλω τα καθαριστικα απο μεσα να το καθαρισω κ να το αφησω να ξεμυρισει.καμμια μυρωδια δε βγαινει απο το νεροχυτη 'η απο τις σωληνωσεις.εμεις μονοι μας βγαλαμε τους σωληνες του νεροχυτη μα τους καθαρισουμε αλλα ηταν καθαροι.πριν 2 χρονια αλλαξαμε νεροχυτη,παγκο γιατι ο προηγουμενος παγκος εβαζε νερα εκει που ενωνει με το πλακακι.αλλαξαμε κ τα πλακακια,πλεον εκει δεν υπαρχει διαρροη.σε αυνεννοηση με.τον υδραυλικο κ επειδη δεν ξεμυριζε με τιποτα,κοψαμε την πλατη του ντουλαπιου για να δουμε πιθανοτητα υγρασιας.το νοβοπαν ηταν μαυρο εκει που παλιοτερα ετρεχαν νερα αλλα δεν μυριζε.βγαλαμε και τις κορνιζες του ντουλαπιου που ακουμπουν στο πατωμα.δεν υπηρχε τιποτα απο κατω.εμενα με απασχολουσε μια μαυριλα που υπηρχε κοντα στο σωληνα αποχετευσης αλλα ο υδραυλικος ειπε οτι δεν ειναι μουχλα.ριξαμε αντιμουχλικο κ αφησαμε το ντουλαπι ανοιχτο ξανα.συνολικα εχει μεινει ανοιχτο περιπου ενα μηνα.μολις το κλεισουμε ξαναμυριζει.επειδη απεξω ειναι εξωτερικος τοιχος,ελεγχθηκε και δεν εχουμε υγρασια.ο υδραυλικος ειπε οτι επειδη ειναι τουβλινο το σπιτι αναμεσα στους τοιχους μενει ενα κενο οπου γινονται οι υδραυλ.εργασιες κ εκει μπορει να οφειλεται η μυρωδια υγρασιας.περασε ολο τον τοιχο με στοκο-κολλα.μηπως και υπηρχε κπ τρυπα κ εμπαινε μυρωδια.αλλα και παλι τιποτα.ειμαι σε κατασταση εγκυμοσυνης και δεν μπορω αλλο την μυρωδια.μυριζει ολη η κουζινα.σας παρακαλω βοηθηστε με...