quote:Originally posted by Basilhat
Ãñçãüñç ðÜò íá ìáò ôñåëÜíåéò ; 10,8 kWh /24 h = 450 W áðþëåéåò ôá 80 m^2 ìå 22 C åóùôåñéêÞ èåñìïêñáóßá . ÄçëáäÞ 450*(20/22)*(20/11)= 744 W áðþëåéåò óôïõò 20 C ìå Äè=20. Äþóå ðåñéóóüôåñåò ðëçñïöïñßåò ãéá áõôü: <<ðïëý ìåãÜëï ðëåïíÝêôçìá . Ôï óðßôé åßíáé ðÜñá- ðÜñá ðïëý êáëÜ ìïíùìÝíï.>>
http://udravlikos.gr





ÁðÜíôçóç óå áõôÞí ôçí áðÜíôçóç



